Телвізор Kivi пропонує якісне зображення у сукупності з такими перевагами як насиченість кольору, яскравість та чіткість. Завдяки чудовій картинці ваші улюблені телепрограми та фільми постануть перед у абсолютно новому світлі. Все це укладено в тонкий елегантний корпус. Сядьте зручніше, розслабтеся та дивіться телевізор із найкращою якістю зображення. Висококонтрастна матриця телевізора з чіткою передачею руху та широким кутом огляду забезпечує високу кольору і яскравість зображення. Потужний вбудований мультимедійний плеєр дозволяє відтворювати файли безпосередньо з USB носіїв. Модель має зручну та елегантну підставку, але також телевізор можна встановити на стіну, що суттєво заощадить вільний простір у вашій кімнаті. Стильний та надійний LED-телевізор Kivi чудово впишеться в інтер'єр вашого приміщення та дозволить насолодитися повною мірою високою якістю зображення та багатством кольору. Наявність усіх необхідних слотів та роз'ємів забезпечить широкі мультимедійні можливості телевізора. USB для відтворення мультимедійного контенту Діліться враженнями. Підключіть USB-накопичувач, цифрову камеру, MP3-плеєр або інший мультимедійний пристрій через USB-вхід телевізора і дивіться фотографії, відео або слухайте музику за допомогою зручного екранного браузера. HDMI для різних підключень Використання одного кабелю, що передає як відео, так і аудіосигнал від пристрою на телевізор, вирішує проблему безлічі сплутаних проводів. HDMI передає стислі сигнали, забезпечуючи найвищу якість, що передається від джерела до екрану.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Операционная система | Android TV |
| Тип телевизора | LED |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вага | 10.4 кг |
| Веб-камера | Нет |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 50" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 50" |
| Звукова система | 2 x 12 |
| Звуковая система | 2 x 12 |
| Изогнутый экран | плоский |
| Колірне виконання | черный |
| Операційна система | Android TV |
| Потужність звуку | 2 х 12 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1117x643х64 мм |
| Тип телевізора | LCD (LED) |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/DVB-C |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 15 999 ₴












