
Смарт-годинник Garmin Forerunner 945 Tri Bundle (010-02063-10)
24 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02063-10
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Візьміть музику на пробіжку Збираючись на пробіжку, захопіть з собою вашу улюблену музику. Отримуйте на пристрій ретельно складені списки відтворення від деяких музичних сервісів (наприклад, Deezer і Spotify) для прослуховування музики без реклами. У пам"яті годин може зберігатися до 1000 пісень. Також ви можете передавати музику на годинник з власної бібліотеки комп"ютера. Потім помістіть в чергу улюблені списки відтворення для зручного прослуховування через навушники з технологією Bluetooth. Домагайтеся максимальної ефективності Пристрій Forerunner 945 спостерігає за вашими показниками ефективності і пропонує рекомендації, які допоможуть зробити ваші тренування більш продуманими. Смарт-годинник відстежують показник VO2 max і коригують це значення в залежності від температури і висоти. Значення «статус тренування» оцінює дані останніх тренувань і індикатори ефективності, щоб ви могли визначити, чи є тренування продуктивними, оптимальними або надмірними. Аеробний і анаеробний ефект тренування показує, яким чином тренування впливають на розвиток витривалості, швидкості і потужності. За допомогою показника «час відновлення» ви можете визначити, коли будете готові до наступної серйозному навантаженні. Також можна переглянути загальну тренувальне навантаження, яка вимірює об"єм тренувань за останні 7 днів і порівнює його з оптимальним обсягом для вашої спортивної форми і останніх тренувань. У модель Forerunner 945 додана нова функція - фокус тренувального навантаження, - яка розподіляє ваші останні тренування по різним категоріям на основі структури і інтенсивності занять. Вбудовані датчики Дивно, скільки різних даних можуть відслідковувати такі легкі годинник, як Forerunner 945. Пристрій здатний приймати супутникові сигнали від декількох мереж (GPS, ГЛОНАСС і Galileo), що забезпечує впевнений розрахунок координат в більш складних умовах, ніж при використанні однієї системи GPS. Також прилад включає пульсометр і датчик Pulse Ox5, що вимірюють дані на зап"ясті. Датчик Pulse Ox визначає рівні насичення крові киснем для підтримки розширеного спостереження за параметрами сну і акліматизацією до умов високогір"я. Тренування і тренувальні плани При підготовці до марафону або навіть ще більш довгій дистанції ви можете створювати власні плани тренувань або завантажувати готові безкоштовні плани на годинник. Крім того, модель Forerunner 945 підтримує адаптивні тренувальні плани Garmin Coach. Ви зможете отримувати рекомендації від досвідчених тренерів і безкоштовні плани тренувань, настроюються відповідно до вашої спортивною формою та цілями. Це надійний спосіб дістатися до фінішної межі. До складу тренувального плану також включена функція прогнозування часу, яке ви здатні показати на змаганнях. Аналізуйте вашу бігову форму Смарт-годинник Forerunner 945 включають інструменти, необхідні для поліпшення біговій формі. Пристрій вимірює важливі показники біговій дінамікі2, включаючи частоту кроків, довжину кроку, час і розподіл часу контакту з землею, вертикальні коливання і коефіцієнт вертикальних коливань. Ці дані є ключем до розуміння вашої форми, щоб ви могли досягти кращого результату в кожній пробіжці і на кожних змаганнях. Для можливості вимірювання цих показників за допомогою Forerunner 945 необхідно використовувати сумісний нагрудний пульсометр або компактний датчик даних бігової динаміки, який кріпиться на талії.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Ємність акумулятору | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси з'єднання зі смартфоном | Bluetooth |
| Інші бездротові можливості | Wi-Fi, GPS, A-GPS, GLONASS |
| Акселерометр | є |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 50 г |
| Вбудована пам'ять | 64 МБ |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вес | 50 г |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Время автономной работы | до 14 дней |
| Встроенная память | 64 МБ |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Диагональ экрана | 1.2 |
| Дизайн | класичний |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | GPS |
| Діагональ екрану | 1.2" |
| Емкость аккумулятора | нет данных |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | є |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камери |
| Колір | чорний/блакитний |
| Колір корпусу | Black |
| Колір ремінця | Blue |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Материал | металл |
| Матеріал | метал, пластик |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Оперативная память | нет данных |
| Операційна система | немає даних |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процесор | немає даних |
| Процессор | нет данных |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Підтримка картки SD | відсутня |
| Размеры | 47 х 47 х 13.7 мм |
| Разрешение экрана | 240x240 |
| Регулируемая длина браслета | есть |
| Регульована довжина браслета | є |
| Роздільна здатність екрану | 240 x 240 |
| Розмір ремінця | 130 - 220 мм |
| Розміри | 47 х 47 х 13.7 мм |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Сенсорный экран | Без сенсора |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | є |
| Способ оповещения | вибрация, звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність | iOS, Android OS |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип | смарт-годинник |
| Тип матрицы | Transflective MIP |
| Тип матриці | Transflective |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Цвет | черный/голубой |
| Час автономної роботи | до 14 днів |
Информация для заказа
- Цена: 24 400 ₴










