
Смартфон Realme C11 2021 2/32GB Dual Sim Blue EU_
4 081 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Великий екран для нескінченних розваг Насолоджуйтесь картинкою на 6.5-дюймовому екрані realme C11. Він займає 88.7% передньої панелі і має мінімальні бічні рамки, що забезпечує хороший огляд і дозволяє із зручністю дивитися відео, грати або читати. Потужний акумулятор. Підтримка зворотної зарядки Завдяки батареї на 5000 мА*ч ви можете не економити заряд і спокійно займатися своїми справами з ранку до самого вечора. Її ємності вистачить майже на 32 години безперервного спілкування по телефону, більше 12 годин гейминга або понад 21 години перегляду відео. А в режимі очікування телефон може протриматися до 40 днів! Крім того, підтримка функції зворотної зарядки дозволяє перетворити C11 в зарядну станцію для інших ваших гаджетів. Завжди чіткі і барвисті фото Подвійна основна камера з головним модулем на 13 Мп і 2-мегапіксельним датчиком глибини вміє робити якісні знімки в самих різних умовах і записувати оригінальні slo-mo відео. Завдяки підтримці AI-алгоритмів і технології Chroma Boost ваші фотографії будуть барвистими, а ефект боке допоможе створювати гарні портрети з допомогою додаткового розмиття фону. Режим Super Nightscape Зафіксуйте всю пишноту нічного життя міста з режимом Super Nightscape. Він використовує спеціальні алгоритми обробки для отримання чітких і більш яскравих фотографій в темний час доби. По-справжньому блискучі селфі Покажіть себе з кращого боку завдяки фронтальній камері з інтелектуальним AI Beauty режимом. Завдяки їй ви будете справжньою зіркою на кожному своєму селфі. Впорається з усім Продуктивний 64-бітний процесор Helio G35, здатний розганятися до 2.3 ГГц, забезпечує realme C11 швидку і плавну роботу. Його ресурсів достатньо, щоб запускати будь-які програми та спокійно грати в невимогливі ігри. Три в одному Смартфон отримав розширений слот, який вміщує карту пам"яті Micro-SD і дві SIM-карти. Таким чином ви зможете не тільки користуватися послугами різних операторів або поєднувати особистий і робочий номери, а й розширити внутрішнє сховище до 256 ГБ. Щоб місця вистачило для всіх ваших фото, відео, ігор і додатків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | Є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вага | 190 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.2х76.4х8.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.52 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Колір | синій |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | Є |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | Немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Unisoc SC9863A (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | Є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | Немає даних |
| Частота процесора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 4 081 ₴







