Сучасний та ергономічний дизайн Full HD телевізора 40F740LB гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр. Чітке зображення з максимальною деталізацією картинки дозволить вам насолодитися контентом. Потужні динаміки з підтримкою Dolby Audio та калібруванням від JVC дають чисте та глибоке звучання. Smart TV на ОС Android TV 9 відкриють вам нові можливості взаємодії з телевізором – Google Assistance, Netflix, Google Cromecast та багато іншого. Вбудований сервіс Kivi Media дає безмежний доступ до нових фільмів, ігор, тренувань та безкоштовних ТВ каналів. Ви можете переглядати контент із зовнішніх носіїв, підключивши його через USB або HDMI. Модель має діагональ 40 дюймів (102 см), може бути встановлена на поверхню на ніжках, які входять в комплект, або кріпиться на стіну за допомогою стандартного кріплення VESA 200x100 (продається окремо). Завдяки Chromecast можна транслювати контент з інших пристроїв на екран телевізора. Унікальний пульт-указка дозволяє керувати можливостями телевізора набагато комфортніше.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Операционная система | Android TV |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вага | 6.5 кг |
| Веб-камера | Нет |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 40" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 40" |
| Звукова система | 2 x 8 |
| Звуковая система | 2 x 8 |
| Изогнутый экран | плоский |
| Колірне виконання | черный |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 902x511x65 мм |
| Тип телевізора | LCD (LED) |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/DVB-C |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 10 868 ₴






