Простота і надійність - це сильний коник кнопкових моноблоків. Даний зразок сподобається своїм найцікавішим зовнішнім виглядом. Пристрій має великі клавіші розташовані на окремих острівцях, що все таки зручніше від литих. Nomi i144m оснащений 1.44" дисплеєм з роздільною здатністю 96х68 пікселів, він зберігає читаність навіть при яскравому освітленні. Телефон підійде тим користувачам, хто цінує простоту, і не потребує дорогого апараті з величезною кількістю функцій, що не використовуються. Мобільний телефон Nomi i144m виконаний в класичному форм-факторі. Телефон підтримує 2 SIM-карти, ви можете користуватися послугами різних операторів зв"язку, що дозволить вам економити. Зручний для дзвінків. Той факт, що кнопкові телефони все ще в строю, легко пояснюється. Використовувати кнопки для набору номера в переважній більшості випадків зручніше, ніж робити це за допомогою тачскрін. Ви можете навіть не дивлячись набирати номер абонента і навіть писати СМС. Саме тому виробник оснастив Nomi i144m великими і тактильно приємними кнопками. Вони легко натискаються, при цьому випадкові натискання виключені, завдяки чіткому ходу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nomi |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IrDA | немає |
| SD-карта | microSD до 32 ГБ |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 600 мАг |
| Ємність акумулятору | 600 мАг |
| Вага | 62 г |
| Вес | 62 г |
| Габарити | 104.8 х 47.2 х 15 мм |
| Габариты | 104.8 х 47.2 х 15 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ дисплея | 1.44 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 1.44 |
| Емкость аккумулятора | 600 мАч |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Защита от влаги и пыли | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Колір | синій |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Объем встроенной памяти | 32 МБ |
| Объем оперативной памяти | 32 МБ |
| Основна камера | немає |
| Основная камера | Нет |
| Поддержка SD-карты | 32 ГБ |
| Протиударний | Нет |
| Підтримка SD-карти | 32 ГБ |
| Разрешение дисплея | 96х68 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм mini-jack |
| Роздільна здатність дисплея | 96х68 |
| Розмір SIM-карти | micro-SIM, nano-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | немає |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 379 ₴









