
Універсальна мобільна батарея Silicon Power QP15 10000 mAh White (SP10KMAPBKQP150W)
813 ₴
- Нет в наличии
- Код: SP10KMAPBKQP150W
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Швидкий заряд надовго У QP15 використовується технологія smartBOOST для швидкого заряджання та високоякісну батарею ємністю 10 000 мАг для підзарядки будь-якого смартфона повністю 2-4 рази. Заряджання до 2,5 разів швидше за допомогою протоколу Power Delivery (PD) із зарядною потужністю 18 Вт при підключенні до порту Type-C або одного з двох портів USB Type-A з технологією QC3.0. Заряджання майбутнього QP15 має два входи для перезарядки: Micro-USB та Type-C. За допомогою входу Type-C ви заощадите багато часу, заряджаючи пристрій на 70% швидше, ніж із звичайним входом потужністю 10 Вт. Усього лише за 3,5 години. Енергія не скінчиться раптово QP15 працює практично з будь-якими пристроями, що заряджаються через USB. Вбудована кнопка активує світлодіодний індикатор з 4 поділами, який відображає рівень заряду батареї – ви зрозумієте заздалегідь, коли пристрій необхідно перезарядити. Захист акумулятора від регулювання температури QP15 оснащений термістором NTC, індикатором температури батареї. Якщо батарея перегрівається, заряджання автоматично припиняється, щоб захистити мобільний акумулятор і не допустити пошкодження техніки. Заряджайте пристрої одночасно QP15 створений для вашої зручності. З 3 виходами можна заряджати до 3 пристроїв одночасно. Скористайтеся 2 портами USB Type-A та портом Type-C, щоб вся ваша електроніка працювала одночасно, або поділіться з другом. У комплект також входить кабель USB Type-A – Type-C. Безпечна та максимальна зарядка з технологіями Silicon Power smartSENSE: універсально сумісна технологія, яка максимізує швидкість заряджання та забезпечує автоматичне сполучення практично з будь-яким пристроєм. smartBOOST: технологія, що забезпечує високу швидкість заряджання через PD або QC3.0, залежно від конфігурації пристрою. smartFOCUS: передова технологія калібрування, яка стабілізує напругу протягом всього процесу заряджання для підтримання її максимальної потужності. smartSHIELD: комплексна 12-точкова система, що забезпечує повний захист від уразливостей як користувачів, так і пристроїв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Silicon Power |
| Цвет | Белый |
| Тип | Power bank |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 мА/ч |
| Индикация | Да |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 224 г кг |
| Вихід USB | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Время полной зарядки | 3,5 ч |
| Выход USB | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (4) | Нет |
| Выход USB (5) | Нет |
| Габарити | 141 х 69 х 16.8 мм |
| Габариты | 141 х 69 х 16.8 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Кабель в комплекте | Да |
| Кабель у комплекті | є |
| Количество USB-портов | 3 |
| Фонарик | Нет |
| Питание (зарядка) от | USB |
| сонячна панель | немає |
| Технология | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Час повної зарядки | 3,5 год |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 813 ₴




