
Випрямляч для волосся Cecotec Bamba RitualCare 1100 HidraProtect Ion Touch (CCTC-04248)
1 007 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-04248
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Випрямляч RitualCare 1100 HidraProtect Ion Touch має пластини, вкриті турмаліном з кератином і аргановою олією та з гладенькою поверхнею, розроблені для максимального контролю й точності під час укладання. Сенсорне керування. Завдяки сенсорному управлінню дуже швидко і зручно вибрати бажану температуру для кожного типу волосся. Швидкий нагрів. Завдяки надшвидкому, постійному і точному нагріванню досягнення обраної температури відбувається набагато швидше. Ідеальна зачіска. Праска розроблена для ідеального випрямлення завдяки заокругленим краям пластин. 3d плаваючі пластини. Пластини випрямляча надають рівномірно однаковий тиск на волосся, щоб підтримувати постійний контакт між пластинами і пасмом. Іонізація. Ця модель оснащена функцією іонізації, яка викликає видалення електрики з пасом волосся. Для всіх видів волосся. Діапазон температур від 160 до 230 °C - ідеальна температура для задоволення будь-яких потреб. Пластина із замком. Випрямляч оснащений замком для пластин, щоб його було легко зберігати де завгодно і щоб пластини не були пошкоджені. Завдяки замку, ця модель зручна для транспортування і займає мало місця.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Іонізація | є |
| Автоотключение | Да |
| Вес | нет данных кг |
| Вращающийся шнур | Да |
| Время нагрева | 60 сек |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр | - |
| Дисплей / Індикація температури | відсутнє, відсутній |
| Дисплей/индикация температуры | Нет |
| Дисплей/індикація температури | немає |
| Длина шнура | 3.0 м |
| Додаткові насадки | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Питание | мережа |
| Защита от перегрева | є |
| Ионизация | Да |
| Цвет | Серый |
| Мощность | 68 Вт |
| Вращение насадки | відсутнє |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для подвешивания | Да |
| Петля для підвішування | є |
| Плавающие пластины | є |
| Подання пари | немає |
| Покриття нагрівального елемента | Турмалин |
| Покриття пластин | турмалін |
| Покрытие нагревательного элемента | нет данных |
| Покрытие пластин | турмалин |
| Рабочая температура | 160-230°C |
| Регулировка температуры | є |
| Рукавичка / Термокилимок | немає |
| Тип | випрямляч для волосся |
| Держатель | немає |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Цифровий дисплей/індикація температури | немає |
| Цифровой дисплей/индикация температуры | Нет |
| Чехол | Нет |
| Ширина пластин | 28 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 007 ₴










