Проста компактна модель з ручкою Легка збірка одним натисканням кнопки Діаметр камери м"ясорубки 54 мм Продуктивність 1.7 кг / хв Низький рівень шуму Нековзні гумові ніжки 2 решітки: 5мм і 7мм Соковижималка для томатів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диски для фарша | 2 шт |
| Диски для фаршу | 2 шт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір корпусу | білий |
| Мельничка | Нет |
| Млинок | немає |
| Мощность (при заклинивании) | 1400 Вт |
| Насадка для нарезки кубиками | отсутствует |
| Насадка для нарезки печенья | отсутствует |
| Насадка для нарізки кубиками | відсутня |
| Насадка для нарізки печива | відсутня |
| Насадка для приготування ковбас | Є |
| Насадка-кеббе | Є |
| Потужність (при заклинуванні) | 1400 Вт |
| Продуктивність | 1,7 кг/хв |
| Производительность | 1,7 кг/мин |
| Реверс | Є |
| Соковитискач цитрусових | відсутній |
| Соковыжималка цитрусовых | отсутствует |
| Шинковка/терка | отсутствует |
| Шинківка/терка | відсутня |
| Шнековая соковыжималка (для томатов) | отсутствует |
| Шнековий соковитискач (для томатів) | відсутній |
Информация для заказа
- Цена: 2 332 ₴




