
Планшет Lenovo Yoga Tab 13 YT-K606F 8/128GB Shadow Black (ZA8E0009UA)
23 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZA8E0009UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кращий планшет для домашніх розваг Розширте мультимедійні можливості з планшетом Lenovo Yoga Tab 13. Поринайте в дивовижні світи на дисплеї 2К з технологією Dolby Vision і оточуйте себе кінематографічним звуком Dolby Atmos завдяки чотирьом динамікам JBL, доповненим аудіосистемою Lenovo Premium Audio. Грайте собі на втіху завдяки графічному процесору Qualcomm Adreno 650, створеному спеціально для такого роду навантажень. Об’ємний кінематографічний звук Відчуйте і почуйте кожну ноту і кожен аудіоефект завдяки динамічному кінематографічному звучанню Dolby Atmos у чотирьох динаміках JBL. Оцініть захопливий, реалістичний звук при прослуховуванні концертних програм, подкастів та відеодзвінків, використовуючи точне налаштування звуку Lenovo Premium Audio. Пориньте у події Поставте, повісьте або нахиліть планшет за допомогою підставки з нержавіючої сталі, щоб відчути динамічну і напружену атмосферу улюблених фільмів і передач з приголомшливою якістю зображення на екрані з роздільною здатністю 2K і технологією Dolby Vision. Завдяки системі Eye Care, сертифікованій TUV, та функції фільтрації синього кольору, ви зможете насолоджуватися насиченим зображенням у повній колірній палітрі sRGB годинами безперервно. Всі розваги в одному місці Проведіть пальцем вправо на головному екрані, щоб відкрити новий єдиний розважальний портал Entertainment Space. Увійдіть у систему за допомогою ваших служб підписки і отримайте персоналізований доступ до улюблених розважальних ресурсів – від фільмів і телепередач до ігор і книг. Забудьте про перемикання додатків – тепер все знаходиться в одному місці. Планшет Lenovo Yoga Tab 13 також сертифікований для стрімінгу Netflix у форматі HD. Працюйте на двох екранах. У будь-якому місці Отримайте всі переваги використання двох екранів без прив’язки до робочого місця. Завдяки зручному порту micro-HDMI планшет швидко і просто перетворюється на другий 2К-дисплей для ноутбука, коли ви працюєте не за столом. А опціональне цифрове перо Lenovo Precision Pen 2 – просто знахідка для творчих людей, що дозволяє робити нариси прямо на екрані, як у скетчпаді. Ігри категорії AAA на мобільному пристрої Грайте у навіть найвибагливіші до графічних ресурсів гри, не встаючи з дивана або ліжка, завдяки мобільній платформі, створеній спеціально для ресурсомістких ігор. Перемагайте у новітніх іграх категорії AAA на хмарній ігровій платформі з мінімальними затримками. Можете грати хоч весь день з надмістким акумулятором, який заряджається за лічені хвилини завдяки швидкій зарядці 30 Вт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android 11 |
| Разрешение экрана | 2160x1350 |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 10 000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 830 г кг |
| Встроенная память | 128Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | Adreno 650 |
| Диагональ экрана | 13" |
| Додаткові роз'єми | microHDMI |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 13" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Количество SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Навигация | Нет |
| Навигационная система | відсутня |
| Навігація | відсутня |
| Наявність HDMI | є |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 8 ГБ |
| Основна камера | немає |
| Основная камера | Нет |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Мощность зарядки | 30 Вт |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 870 |
| Підтримка SD-карти | немає |
| Підтримка еSim | немає |
| Разрешение | 2160x1350 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 293.35 х 203.98 х 6.2-24.9 мм |
| Серия | Lenovo Yoga Tab 13 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Стандарты связи | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 6.2-24.9 мм |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота | 3.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 23 100 ₴











