Міцне сталеве настінне кріплення LCD екранів Підходить для більшості телевізорів чи моніторів з розміром екрану 17 - 37 дюймів Сумісні з VESA max. 200 мм x 200 мм Дистанція до стіни: 24 мм В комплект входять всі необхідні матеріали для установки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 24 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | Нет |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 17" - 37" |
| Рекомендуемая диагональ | 17" - 37" |
Информация для заказа
- Цена: 245 ₴





