
Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM600L-U 360W (E-RTM600L-U/07860)
2 773 ₴
- Нет в наличии
- Код: E-RTM600L-U/07860
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення Ritar серії E-RTM для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідне постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли, медичне обладнання і т. д. Джерела безперебійного живлення Ritar серії E-RTM призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Материал корпуса | Металл |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 4.8 кг кг |
| Выходное напряжение | 190-255 В |
| Вихідні розетки | 2 х Schuko |
| Время переключения | 2-6 мс |
| Входное напряжение | 145-290 В |
| Выходные розетки | 2 х Schuko |
| Габарити (ШхВхГ) | 310х85х140 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Емкость батарей | 7 Ач |
| жк-дисплей | Нет |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество RJ-11 | Нет |
| Количество RJ-45 | Нет |
| Количество USB | 1 |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість батарей | 1 |
| Мощность активная | 360 Вт |
| Мощность полная | 501 - 1000 ВА |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Форма выходного сигнала | аппроксимированная синусоида |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 773 ₴





