У духовій шафі 600 SurroundCook Oven все буде приготовлено рівномірно — від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовій шафі, оскільки вентилятор здійснює циркуляцію повітря та тепла. Тому вам більше не потрібно перевертати страви або регулювати дека. Рівномірне готування з функцією Multilevel Насолоджуйтесь рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне готування на трьох рівнях. Ідеально підходить для створення найпухкішого печива та розкішних пирогів. Легке очищення з AquaClean Чищення після приготування їжі не повинно бути складною справою — наша духова шафа очищується за допомогою додаткової вологості. Система AquaClean випаровує воду з дна духової шафи, а пара послаблює пригорілий жир та залишки їжі, що залишилися на її поверхнях. Завдяки цьому можна з легкістю досягнути природної чистоти. Точні налаштування зі світлодіодним дисплеєм з таймером Зі світлодіодним дисплеєм SET легко слідкувати за процесом приготування страв. Дозволяє встановити точний час готування та слідкувати за процесом приготування страв. Це забезпечує контроль над духовою шафою без зайвих зусиль. А ви можете зосередитись на розкритті своїх кулінарних талантів. Швидке та ефективне рівномірне приготування Наша система Even Cooking забезпечує циркуляцію тепла в духовій шафі, гарантуючи рівномірне приготування. І все це без необхідності перевертати страву. Наша технологія забезпечує швидше нагрівання духової шафи, що заощаджує час та енергію. Випікайте більше одночасно з деком XL Baking Tray Розширюйте горизонти смаку з нашим деком для випікання XL Baking Tray, що дозволяє готувати більше за один раз. Час для ідеально пухких кексів для післяобіднього чаю або смачного м"ясного рулету для друзів. Тому що більше місця означає більше чудових рецептів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Нет |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 596 х 594 х 569 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 596 х 594 х 569 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 9 |
| Количество стекол дверцы | нет данных |
| Колір | чорний |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Кількість стекол дверцят | немає даних |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 2790 Вт |
| Об'єм | 72 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 72 |
| Потужність підключення | 2790 Вт |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | черный |
Информация для заказа
- Цена: 14 243 ₴






